MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

12.04.2017

Wystawco, Sport Festival już niedługo! Ostatnie wolne miejsca czekają!

To już ostatni moment, aby zaprezentować swoją ofertę kilkutysięcznej grupie miłośników sportu, maratończyków i nie tylko. 8 biegów towarzyszących to kilka tysięcy osób, a wśród nich - pracownicy lubelskich firm (bieg VIP), osoby biegające sporadycznie, a także pasjonaci różnego rodzaju aktywności i zdrowego stylu życia, którzy chcieliby spróbować innych dyscyplin sportowych, ale niekoniecznie wiedzą jakich. To również rodziny – rodzice, którym zależy na zdrowiu i aktywności swoich pociech.
więcej >>
07.04.2017

Bieg Firmowy VIP

Zachęcamy wszystkie firmy, które cenią aktywny tryb życia do udziału w Biegu Firmowym VIP, który odbędzie się w ramach 25. Międzynarodowego Biegu Solidarności "Lubelskie Lipiec 1980". Fundusze zebrane w postaci opłat startowych zostaną w całości przeznaczone na Solidarnościowy Fundusz Stypendialny, z którego finansowane są stypendia dla uzdolnionych dzieci z rodzin wielodzietnych.
więcej >>
21.03.2017

Konferencja prasowa 5. PKO Półmaratonu Solidarności i Sport Festivalu

Dziś w siedzibie Regionu Środkowo-Wschodniego Solidarności odbyła się konferencja prasowa, podczas której ogłoszona została współpraca organizatorów 25. Międzynarodowego Biegu Solidarności 5. PKO Półmaratonu Solidarności z Targami Lublin. Zapowiedziana została także premierowa edycja Sport Festivalu, który odbędzie się w strefie linii mety biegów. W konferencji udział wzięli: Krystyna Węclewicz-Grajek – Prezes Targów Lublin S.A., Marian Król – Przewodniczący Zarządu Regionu Środkowo Wschodniego „Solidarność” oraz Marek Wątorski – Zastępca Przewodniczącego Zarządu Regionu Środkowo Wschodniego „Solidarność”.
14.03.2017

Targi Lublin partnerem 5. PKO Półmaratonu Solidarności

Targi Lublin zostały partnerem tegorocznej, piątej edycji PKO Półmaratonu Solidarności i 25 Biegu Solidarności Lubelski Lipiec 1980. Linia mety biegu nie będzie znajdować się jak w ubiegłych latach pod gołym niebem, lecz w naszej hali wystawienniczej, gdzie zawodników przywitają liczne atrakcje oraz premierowa edycja Sport Festivalu.
więcej >>