MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

01.06.19

Kolejna edycja Sport Festivalu za nami!

Sportowym emocjom nie było dziś końca w Targach Lublin. Wszystko za sprawą aż dwóch biegów: 7. PKO Półmaratonu Solidarności oraz 27. Biegowi Solidarności "Lubelski Lipiec 1980" oraz Sport Festivalowi.

Uczestnicy nie tylko kibicowali zawodnikom, którzy przekroczyli metę biegów, ale także świetnie bawili się na Sport Festivalu. Swoich sił mogli spróbować w szermierce, fitnessie, boccia, biegu tytanów, biegach towarzyszących, wrotkach, drift-trike'u, tenisie czy przy ergometrze wioślarskim. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną zabawę i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

więcej >>
31.05.19

Sport Festival już jutro!

Ciepło, ciepło, coraz cieplej! A jutro będzie już baaardzo gorąco za sprawą emocji jakie towarzyszyć będą  7. PKO Półmaraton Solidarności,  27. Bieg Solidarności oraz oczywiście Sport Festival!


Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, wszak jutro ich święto. Całe wydarzenie będzie odbywac się na Hali C. Czekamy na Was w godzinach 8:00-14:00!


Wstęp bezpłatny! Do zobaczenia!

31.05.2019

FIFA 2019 na Sport Festivalu!

W Lublinie trwa piłkarskie święto za sprawą FIFA U-20 WORLD CUP Poland  2019! Na Arenie Lublin zmagają się przyszłe gwiazdy światowych boisk piłkarskich, a w Targach Lublin możecie stanąć w szranki z wirtualnymi zawodnikami! 

Podczas Sport Festivalu nie zabraknie specjalnej strefy z konsola Xbox, na której będziecie mogli zabrać w pondczasową FIFĘ! Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli rywalizować na wirtualnym boisku kierując licencjonowanymi i realistycznie odwzorowanymi drużynami oraz zawodnikami z całego świata. 

Do zobaczenia 1 czerwca w godzinach 8:00-14:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

30.05.2019

Rytm, ruch i muzyka!

Cheerleading jest jedną z dyscyplin sportowych, która w 2024 roku pokaże się na Olimpiadzie jako jedna z konkurencji. Świetnie kształci wyczucie rytmu, muzyki, gibkość, siłę, koordynacją oraz uczy pracy w zespole, która jest nieodłącznym elementem cheerleadingu. 


Zajęcia wyrabiają poczucie rytmu, słuchu, płynność ruchów i przede wszystkim, przy dobrej zabawie pozwalają na poprawę kondycji i sprawności ruchowej dzieci. 


Podczas Sport Festivalu zajęcia zostaną przeprowadzone przy muzyce pod okiem instruktorki.


Serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę - 1 czerwca w godzinach 8:00-14:00

Wstęp bezpłatny.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9